Osiągnięcia sportowe

XX Mławska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

Mława, 21 maja 2019 r.
Osiągnięcia sportowe:
1. Sebastian Madejski – I miejsce w biegu na 1500 metrów, medal w treningu psychomotorycznym.
2. Michał Lipczyński – II miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów, II miejsce w skoku w dal.
3. Mateusz Marciniak - II miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów.
4. Sebastian Dardziński – II miejsce w skoku w dal, II miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów.
5. Kamil Marciniak – II miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów.
6. Katarzyna Różańska – medal w treningu psychomotorycznym.

VI Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP

Na boisku Orlik przy ZSZ nr 2 w Sierpcu odbył się VI Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP. Celem zawodów było promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad "fair play". Na sześć drużyn biorących udział w zawodach nasi uczniowie zajęli bardzo dobre drugie miejsce.XVI Olimpiada Osób Niepełnosprawnych w Mławie

XVI Olimpiada Osób Niepełnosprawnych w Mławie odbyła się 20.05.2015r. Głównym jej celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz wykształcanie umiejętności ruchowych wśród osób niepełnosprawnych. Uczniowie oprócz radości ze zwycięstwa i 16 zdobytych medali, nauczyli się wytrwałego dążenia do celu. Sportowa rywalizacja przebiegała w duchu fair play. Zawodnicy zajęli:
• II miejsce w kategorii dziewcząt w sztafecie 4 x 100
• II miejsce w kategorii chłopców w sztafecie 4 x 100
• 8 miejsc indywidualnie w biegach na różnych dystansachV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

Dnia 16 września 2014 r. na Orliku przy ZSZ nr 2 w Sierpcu odbył się V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła VI miejsce. Celem turnieju było promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko - Orlik 2012”.


Zawody sportowe w Mławie

21 maja 2014 r. uczniowe SOSW uczestniczyli w XV Mławskiej Olimpiadzie Sportowej. Młodsi koledzy brali udział w treningu aktywności motorycznej. Starsi zaś mieli okazję sprawdzenia się w biegach na 100, 200, 400, 600 i 1500 metrów, sztafecie dziewcząt i chłopców i w skoku w dal. Uczniowie naszej szkoły zajęli łącznie jedno - I miejsce, trzy – II miejsca i dwa - III miejsca.


Trening Aktywności Motorycznej

7 uczniów wraz z rodzicami i opiekunami uczestniczyło w Treningu Aktywności Motorycznej w Płocku. Głównym założeniem imprezy było: ukazanie i wykorzystanie pozytywnych stron ucznia oraz przeżywanie wspólnych emocji i radości. Każdy uczestnik wziął udział pokonując 5 wybranych konkurencji na dowolnie wybranym poziomie trudności. Po zakończeniu wszystkich konkurencji uczniowie otrzymali złote medale, dyplomy oraz puchar dla placówki.
Opiekunowie: E. Maciejewska, A. Domańska
Rodzice: p. Piórkowska, p. Trzcińska. P. Szczepańska

Osiągnięcia uczniów


Pomysł i realizacja KMP
Copyright © 2012. All Rights Reserved